Moravia Hovacor - úvodní stránka

Menu

Archiv novinek - rok 2020

G-vrh Moravia Hovacor

Štěňátka postupně odjíždí z rodné boudičky... zprávy od nových majitelů jsou zatím jen pozitivní, tak doufám, že i ostatní zvládnou cestu k novému domovu a první dny a noci stejně statečně :)

 


/4.6.2020/

G-vrh Moravia Hovacor

Tento týden se nám šťěňátka postupně rozprchnou do nových domovů. Doufám, že jsem jim vybrala trpělivé a milující majitele, kteří jim poskytnou podmínky pro spokojený život... a že jim naši mrňousci budou dělat předeším radost... 


/1.6.2020/

G-vrh Moravia Hovacor

Dnes měla štěňátka naplánovanou cestu autem a změnu prostředí ... venku si to užívali všichni, cesta autem se neobešla bez "komentářů", ale naštěstí jsme to neměli daleko :)


/27.5.2020/

G-vrh Moravia Hovacor

Štěňátka mají 6 týdnů :) 


/23.5.2020/

G-vrh Moravia Hovacor - 6. týden

Štěněcí hrátky :)

 


/23.5.2020/

G-vrh Moravia Hovacor

Máme pět týdnů a jsme pořád moc hodní... pokud se mezi sebou nepereme :)


/19.5.2020/

G-vrh Moravia Hovacor

Začíná být u nás veselo ... 


/14.5.2020/

G-vrh Moravia Hovacor

Čtvrtý týden života mají štěňátka za sebou, přinesl jim velké změny a hlavně spoustu návštěv. Krásně zpracované video z návštěvy mi poslali budoucí majitelé "růžovky" ... Gaia a sourozenci jsou již od té doby zase větší a "otrkanější" :) 

Na video se můžete podívat na stránce G-vrhu


/10.5.2020/

G-vrh Moravia Hovacor

Začínáme čtvrtý týden :) 


/4.5.2020/

G-vrh Moravia Hovacor

Dnes byla štěnátka poprvé venku na sluníčku. Svou nelibost se změnou dávala najevo docela hlasitě, ale po chvíli už někteří opouštěli společné klubko a začali poznávat okolí... holky se ukázaly odvážnější než pejsci. P


/30.4.2020/

G-vrh Moravia Hovacor

Štěňátka mají za sebou dva týdny života a všechna už začínají koukat na svět. Zatím je to takové nejisté zkoumání, ale každý den jsou vidět pokroky :) 


/26.4.2020/

G-vrh Moravia Hovacor

Štěňátka rostou a tak jsem jim dnes za asistence Agišky udělala nové fotky. 


/22.4.2020/

G-vrh Moravia Hovacor

Pokusila jsem se o první společné fotky, ale i když "je to malé, nevydrží to chvíli na místě"... bez pomocníků je focení toho černoznakatého klubka skoro nemožné :) 


/17.4.2020/

G-vrh Moravia Hovacor

V neděli 12. 4. 2020 se nám narodilo 9 štěňátek - 4 pejsci a 5 fenek. Agiška si dávala trochu na čas, ale všechno proběhlo v pořádku a štěňátka se mají k světu o:)))


/13.4.2020/

Ery slaví 10. narozeniny

V očekávání narození štěňátek nemůžeme zapomenout na nejstaršího člena naší smečky.

ECHNATON EREON Eilleen - Ery slaví dnes 9. 4. 2020 už své 10. narozeniny.

Přejeme mu hodně zdravíčka, ať je ještě dlouho takový "balónkový šílenec" a "uštěkaný mezulán" o:)))


/9.4.2020/

47. den březosti

Termín porodu se nám blíží a na Agišce už je její mateřství vidět, takže společné prohánění s Erym a Tinem nahradí klidnější samostatné procházky...

/25.3.2020/

G-vrh Moravia Hovacor

Přijímáme zájemce na černoznakatá štěňátka ze zahraničního krytí, která se mají narodit cca 9. 4. 2020.

Hledáme zodpovědné majitele, kteří si pořízení hovawarta promysleli, kteří jsou ochotni poskytnou tomu svému vybranému pejskovi či fence zázemí rodiny, lásku na celý jeho život a dají mu alespoň základní výchovu a jakoukoliv sportovní aktivitu... vychovaný a zaměstnaný hovawart je nejlepší varianta pro bezproblémové spolužití o:) 

I když mají štěňátka po rodičích ty nejlepší předpoklady být zdraví, povahově vyrovnaní a krásní, každé je nakonec originál s mnoha plusy i mínusy... a jejich "člověk" by je měl brát takové, jací jsou.

Není pro nás důležitá účast na výstavách a uchovnění, ale pokud by podmínky pro uchovnění s naším odchovancem splnili, tak nepříbuznost na většinu jedinců v České republice dává velkou šanci především psům pro jejich případné využití v dalším chovu. 


/7.3.2020/

Krytí

Bele vom SeevedeichV sobotu 8. 2. 2020 proběhlo krytí Agi  a německého plemeníka Bele vom Seevedeich (BOB, Ch.RZV+VDH, IPO3)

Informace o rodičích se připravují... 


/16.2.2020/

Stránky v rekonstrukci

Na našem webu probíhá rekonstrukce, takže některé odkazy a stránky nemusí být dočasně funkční. 

 


/16.2.2020/

Další zprávy

© Moravia Hovacor | Webmasterova.cz