Moravia Hovacor - úvodní stránka

Menu

G-vrh

V neděli 12. 4. 2020 se rodičům Agi a Bele narodila štěňátka - G-vrh Moravia Hovacor

30.05.2020

Další úřední den za námi... proběhla kontrola vrhu, papíry vyplněny a podepsány a tak už jen budeme očekávat doručení rodokmenů z plemenné knihy. Teď si budeme užívat poslední společné dny... příští týden už budou mrňata postupně opouštět rodnou boudu. 

28.05.2020

Od dnešního dne mají štěňátka "úředně" přidělana svá jména a mají své "identifikanční číslo". Kromě čipování proběhlo i první očkování... pan veterinář byl šikovný a štěňátka ani nepostřehla, že dostala během chvilky dvě "včeličky". 

27.05.2020

Na dnešní den jsme štěňátkům naplánovali krátký výlet, aby si vyzkoušela jízdu autem a změnu prostředí. Na louky to nešlo, tak jsem byla ráda za nabídku a se štěňátkama jsme navštívili Resort Radslavice, kde bude paní domácí červená Grace.

V autě se sice ozývaly nespokojené hlasy, ale na krásně upraveném trávníčku se štěňátka vyběhala a vyhrála do úplného odpadnutí. 

 

26. 05. 2020

Snažím se štěňátkům postupně přidávat různé věci a nové hračky. V dešti toho moc na hraní vhodné není a tak jsem jim přidala do výběhu většinou oblíbené petky. Ze začátku se na to dívala podezřele... dělá to hluk a utíká to... ale pak první odvážlivci zjistili, že je to docela legrace a pěkně to po zemi rachotí :)

Dnes jsem jim zase přidala na přetahování ručník... původně jsem měla v plánu se o něj chvíli přetahovat, ale neměla jsem šanci... byla z toho jedna velká hromada.

 

© Moravia Hovacor | Webmasterova.cz